About Us

This page is not yet translated into your language.

Fırsatları arttırıyoruz.

Her bilgi açlığı çeken öğrenme yolcusunun en iyi eğitime kavuşması, en kaliteli eğitim içeriklerine ulaşması ve eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması için tasarlanmış olan UniPubs, eğitimde teknoloji kullanımıyla ilgili dünyada uygulamaya konulan en büyük ve en kapsamlı süper uygulamadır. Bu eşsiz projede, öğrenmeye aç olan her birey, teknolojinin büyülü dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkarak, bilginin sınırlarını zorlayabilir.

UniPubs, öğrencilerin sınav döneminde ve günlük hayatındaki sorunlarını gözlemleyip, bu sorunlar için çözüm üretmiş insanlar tarafından kurulan bir girişimdir.

Amacımız

Öğrenmek isteyenlerin finansal ve okul hayatına dair sorunlarına çözüm bulmak ve akademik gelişimlerine katkı sağlamaktır.

Öğrencinin hem kendi okulundaki notlarına hem de farklı okullardan farklı ders notlarına ulaşmasına olanak sağlayarak perspektif kazanmasına ve kendini geliştirmesine olanak tanır.

Ağır ve pahalı ders kitapları sınavlara hazırlanırken karşılaşılan en önemli problemlerindendir. Sınavlar arka arkaya gelmekte ve öğrencinin bu kitaplardan çalışacak vakti ve finansal durumu çoğunlukta olmamaktadır. UniPubs; okuyucu dostu, kolay anlaşılır, konuya hitap eden öğrenci notlarıyla bu problemi çözmeyi amaçlamaktadır.

Biz büyüyen bir aileyiz.
23.000+
Her gün yeni içerikler ekleniyor.
10.000+

Değerlerimiz

Eğitim ve teknolojiyi bir araya getirerek global bir öğrenme platformu oluşturma vizyonunu benimsemektedir. Bu özgün yaklaşım, UniPubs'un temel değerlerini oluşturan eşitlik, erişilebilirlik, inovasyon, açıklık, bireysel gelişim ve keyifli öğrenme prensiplerini beraberinde getirir.

Eşitlik
UniPubs, eğitimde fırsat eşitliği sağlama amacı güdüyor. Bu, herkesin kaliteli eğitim içeriklerine ulaşabilme hakkı olduğuna inandığı anlamına gelir. Farklı sosyo-ekonomik geçmişlere, coğrafi konumlara ve eğitim düzeylerine sahip kişiler, UniPubs sayesinde aynı kalitede eğitim materyallerine erişebilirler.
Erişilebilirlik
UniPubs, dünyanın her yerinden kullanıcıların bilgiye ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Coğrafi sınırların, öğrenme olanaklarına ulaşımda bir engel teşkil etmemesi, UniPubs'un öncelikli değerlerindendir.
İnovasyon
UniPubs, eğitimde teknoloji kullanımı konusunda en kapsamlı ve büyük süper uygulama olma iddiasındadır. Bu, sürekli yenilik ve gelişmeye açık bir yaklaşımı, UniPubs'un temel değerleri arasında yer almasını gerektirir.
Açıklık
UniPubs'un eğitim materyalleri, bilgi açlığı çeken her öğrenme yolcusuna açıktır. Bu, öğrenmek isteyen herkese kapıların açık olduğu, kapsayıcı ve hoşgörülü bir yaklaşımı temsil eder.
Gelişim
UniPubs, öğrenmeye aç olan her bireyin, bilginin sınırlarını zorlama fırsatını sunuyor. Bu, bireysel gelişimin ve özgün düşünmenin önemini vurgular.
Keyif
UniPubs, öğrenme sürecini "teknolojinin büyülü dünyasında keyifli bir yolculuk" olarak tanımlıyor. Bu, eğitimin sadece bilgi edinme süreci olmadığını, aynı zamanda zevk alınarak gerçekleştirilen bir keşif olması gerektiğini vurgular.

Hikayemize Ortak Olanlar

Bize fikrini veya problemini yaz. Birlikte geliştirelim!

“Fotokopi çektirmek için sıra beklemek yerine, tüm notlarıma anında UniPubs üzerinden ulaşabiliyorum. Artık daha çok zamanım var.”

Sinem T.
Marmara Üniversitesi

“Dijital ortamda not tutmak ve okumak, UniPubs sayesinde çok kolay. Artık ağır çantalar taşımıyorum, tek ihtiyacım olan telefonum.”

Fatma Ç.
İstanbul Teknik Üniversitesi

“İhtiyacım olan her türlü ders materyalini UniPubs'da bulabiliyorum, bu platform sayesinde zaman kazanıyorum.”

Engin K.
Çukurova Üniversitesi

“Ders notları, sınav tarihleri, online dersler, her şey bir arada ve tek tık ötede, UniPubs gerçekten hayatı kolaylaştırıyor. ”

Ayşenur B.
İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi

“Lise mezunuyum ve UniPubs'un tüm video setini aldım. Tamamlayıcı bir kaynak olarak almıştım. Elimdeki telefondan sürekli video izleyerek tekrar yaptım.”

Ceren G.
Mezun

“Bir notun kalitesi, ona ne kadar emek verildiğini gösterir. UniPubs'da bu emeği ve kaliteyi bir arada görüyoruz. Ders çalışmak artık daha verimli. ”

Erman K
Ankara Üniversitesi

“Her bir notta öğretmenlerin ve ekip arkadaşlarının emeğini hissediyorum. Bu detaylı ve özverili çalışma öğrencilerin hayatını kolaylaştırıyor, harikasınız UniPubs.”

İlke D.
Niğde Üniversitesi

“UniPubs, sınavlara hazırlanırken adeta bir can simidi gibi oldu. İhtiyacım olan her türlü kaynağa hızlıca ulaşabiliyorum, gerçekten hayat kurtarıcı.”

Şaban İ.
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi

“Anlamadığım bir konu üzerinde kafa patlatırken, UniPubs'daki bir video bana yardımcı oldu. Sınavdan önce anladığım için çok mutlu oldum..”

Nihat F.
Lise Öğrencisi

“UniPubs'da her konu hakkında detaylı bilgi bulabiliyorum. Anlamadığım noktaları aydınlatıyor ve bu beni derslere karşı daha hevesli hale getiriyor.”

Rabiya Ş.
Lise Öğrencisi