UniPubs Platformları

UniPubs Ders Notu Nedir?

UniPubs Ders Notu, ders notları satın alabildiğiniz ve ders notlarını online olarak görüntüleyebildiğiniz bir platformdur. Aldığın notları webden, tabletten ve telefondan çalışabilirsin.

UniPubs Market Nedir?

UniPubs Market, UniPubs uygulaması üzerinden alışveriş yapmanı sağlayan bir platformdur. Bu platformun içerisinde; logolu ürünler, kırtasiye ürünleri ve yardımcı kaynaklar mevcuttur. Platform üzerinden verdiğiniz siparişler kapınıza kadar gelir. Sadece online ödeme geçerlidir.

UniPubs Video Nedir?

UniPubs Video, ders videolarını izlemek için kullanabileceğin bir platformdur. Bu platformdaki videoları satın alabilir, satın aldığın videoları online olarak izleyebilirsin. Webden ve mobilden videolara erişebilirsin.

UniPubs Akademi Nedir?

UniPubs Akademi, akademik yayınları satın alabileceğin bir platformdur. Satın aldığın yayınlar adresine kargo ile gönderilir. Sadece online ödeme seçeneği vardır.

İndirme, Kayıt ve Satın Alımlar

UniPubs'a Nasıl Kayıt Olurum?

UniPubs; AppStore, Google Play ve Huawei App Gallery’den iPhone, Android ve Huawei telefonlara ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamayı indirdikten sonra GSM numaranızı ve diğer gerekli bilgileri girerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

UniPubs'dan Nasıl Not Alırım?

Uygulamaya giriş yapın ve ardından arama alanından ihtiyacınız olan ders notunu aratın. Çıkan sonuçları filtreleyin. Ders notunu önce önizleyin ardından ödeme yapın.

Kişisel Bilgilerim Güvende Mi?

Kişisel bilgilerini güvende tutmak için en sıkı prosedürleri uyguluyor ve güvenlik önlemlerini alıyoruz. Onayınla birlikte, kişisel bilgilerini KVKK kapsamında korur ve saklarız. Kredi veya banka kartı bilgilerini UniPubs dahil kimse göremez. Kart bilgilerin doğrudan MasterCard veya BKM sunucularına iletilerek güvenli bir şekilde tutulur.

Üyeliğimi Nasıl Silebilirim?

Dilediğin zaman UniPubs üyeliğinizi sonlandırmayı talep edebilirsin. Bu durumda sistemin uygunluğuna göre sistem üzerinden kendiniz üyeliğinizi silebilir veya işbu talebinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz. Üyelik silme talebinin sisteme yansıması eğer eski sürüm kullanıyorsan teknik nedenlerle 30 günü bulabileceğini belirtmek isteriz.

Kuponlar, Fırsatlar ve İndirimler

İndirim Kodu ve İndirim Kuponu Nedir?

UniPubs bazı şahıslara, topluluklara ya da kulüplere indirim kodu tanımlayabilir. Tanımlanan kodları veya kuponları kullanmanız durumda indirimler uygulanır. Kodlar ve kuponların süresi ve son kullanım tarihi olabilir.

UniPubs'daki Fırsatlardan Nereden Haberdar Olabilirim?

Uygulamaya kaydolurken verdiğin e-posta adresi üzerinden, SMS bilgilendirmeleri üzerinden ve uygulamada bulunan "Fırsatlar" alanı üzerinden haberdar olabilirsin.

Kupon Kullanım Koşulları Hakkında Bilgi Alabilir Miyim?

Kuponunu, alışveriş Sepetinizde bulunan, "İndirim Kodları" alanına yazın. Kuponu kullan butonuna tıkladıktan sonra, kupon indiriminiz gerçekleşecektir. Kupon tutarınız, sadece UniPubs'da geçerlidir.

İadeler ve İade Koşulları

Ders Notlarını veya Videoları İade Edebilir Miyim?

İçeriklerini teslim aldığın tarihten ve saatten itibaren 8 saat içinde iade edebilirsin. 8 saat geçmesi durumunda iade talebin geçersiz sayılacaktır.

Tutar Hesabıma Ne Zaman Geçer?

Geri ödemen ödeme yaptığın bankaya iletilir. Para iadesinin kartına veya hesabına yansıması, bankanızın belirlediği süreye göre 3-8 iş günü arasında değişiklik gösterebilir. Cüzdan ile ödeme yapman durumunda geri ödemen 48 saat içerisinde hesabına iletilir.

Hangi Kanallar Üzerinden İade Talebinde Bulunabilirim?

WhasApp hattımıza yazarak veya [email protected] adresine mail atarak iade talebinde bulunabilirsin.